Farmacie online Sanafarm
Despre noi | Cum cumpar? | Contul meu | Info Livrari | Termeni si conditii | Contact

Comenzi telefonice farmacia SanaFarm
Cos de cumparaturi
Cosul este gol
Informatii producatori
Solacium Pharma
Solacium Pharma
Catalog
Producatori
Dr. SchefflerIntendis
Carolina HerreraNeopharm
Surprise DrinksRelax&Wax
Contul meu
Informatii farmacie online
Sigla PlatiOnline.ro PlatiOnline
PlatiOnline
Farmacie » Medicamente » Raceala si Gripa » Stari Gripale, febra » Ibusinus Raceala si Gripa

Ibusinus Raceala si Gripa

9 .00
12.00
Lei contine
TVA
Disponibilitate
In stoc
Telefon: +4 0233 210.421
Email: vanzari@sanafarm.ro
Modalitati plata
RAMBURS | VISA | MASTERCARD
Modalitati transport
POSTA ROMANA - 9 Lei
CURIER RAPID - 13,99 Lei pe tot teritoriul tarii
*transport GRATUIT pentru comenzi peste 300Lei
Ibusinus Raceala si Gripa
Vezi reducerile de pret valabile astazi, 21-04-2014
Reducerea este valabila in limita stocului disponibil!

Prospect Ibusinus Raceala si Gripa

 

Compozitie:

Ibuprofen 200 mg, clorhidrat de pseudoefedrina 30 mg si excipienti pentru un comprimat.

 

Indicatii:

Ibusinus raceala si gripa amelioreaza simptomele racelii.
Ibusinus raceala si gripa este folosit pentru tratamentul simptomatic al racelii si gripei, incluzand: durere, cefalee, febra, obstructie nazala si sinusala asociata cu congestie nazala.

 

Mod de administrare:

Adulti , varstnici si copii in varsta de si peste 15 ani:

Doza initiala este de 2 comprimate filmate.

Daca este necesar tratamentul se va continua cu 1 sau 2 comprimate filmate la 4 ore.

Doza maxima recomandata este de 6 comprimate filmate in 24 de ore.

 

Mod de Prezentare: Cutie cu 20 comprimate


Acest produs a fost adaugat la data de 04/25/2012.
Clientii care au cumparat acest produs au cumparat si:
SennaLax Plus Carbune
SennaLax Plus Carbune
Garnier BB Cream 02-Light
Garnier BB Cream 02-Light
Garnier BB Cream Oil Free Mediu
Garnier BB Cream Oil Free Mediu
Ulei Masaj Superbust
Ulei Masaj Superbust
Redoxitos Vitamina_C Jeleuri
Redoxitos Vitamina_C Jeleuri
Supradyn Junior Gummy
Supradyn Junior Gummy
Produse din aceeasi categorie cu Ibusinus Raceala si Gripa
    Descriere produs   Pret   Stoc 
 HAPCIU Raceala si Gripa SOLUBIL R30  HAPCIU Raceala si Gripa SOLUBIL R30 21.50Lei
 KALOBA picaturi orale solutie  KALOBA picaturi orale solutie 30.00Lei
 Faringo Hot Drink x 8 plicuri  Faringo Hot Drink x 8 plicuri 15.00Lei
 Spray oral pentru adulti Bergaseed Bioearth  Spray oral pentru adulti Bergaseed Bioearth 36.00Lei
 Argint Coloidal 200 ml cu spray dozator  Argint Coloidal 200 ml cu spray dozator 47.00Lei
Afisez 1 pe 5 (of 108 produse) Arata toate produsele din aceesi categorie
Comentarii si Opinii
Scrie Comentarii
De ce sa comand online de la Sanafarm

Recomanda si castiga
Pune o intrebare farmacistului
telefon SanaFarm +4 0233 210 421
email SanaFarm vanzari@SanaFarm.ro

Noutati
Maraton Gel Lubrifiant
Maraton Gel Lubrifiant
14.00Lei
Spune unui prieten
Spune-i unui cunoscut despre acest produs.
Cele mai bine vandute
Special
Ibusinus Raceala si Gripa